دسته‌ها
کنجاله زیتون

فروش کنجاله زیتون غنی شده خوراک دام1 min read

کنجاله زیتون غنی شده برای خوراک دام بسیار موثر است، اگر قصد خرید کنجاله تازه با قیمت مناسب را دارید سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید. کنجاله‌ی زیتون را همین حالت با قیمت مناسب بخرید.

کنجاله زیتون غنی شده چیست؟

کنجاله زیتون از روغن کشی زیتون به وجود می‌آید که با توجه به نوع روغن کشی در کیفیت‌های گوناگونی تولید می شود.
مقدار ویتامین کجاله زیتون کمتر از روغن آن نیست؛ زیرا که همه‌ی روغن زیتون در مرحله‌ی روغن‌گیری گرفته نمی‌شود و مقدار روی کحاله‌ی آن باقی می‌ماند. ارزش غذایی کنجاله‌ی زیتون باعث شده تا دامدارها و مرغدارن نگاه بخصوصی به آن برای مصرف در جیره‌های غذایی داشته باشند.
۲۳ درصد پروتئین کنجاله زیتون غنی شده را در راستای خوراک‌های ارزش‌دار غذایی قرار داده‌اند.
فاکتورهای مهم و ضروری استفاده از کنجاله زیتون میزان پروتئین، انرژی و رطوبت آن است که البته برای دام و طیور باید طبق برنامه‌ی غذایی منظم استفاده شود و استفاده زیاد از آن ممکن است خطراتی را نیز شامل باشد.
کنجاله زیتون دارای پروتئین ۷، چربی ۱۰، رطوبت ۸ و انرژی ۴۵۰۰ کیلوکالری است.
هزینه سنگین تغذیه‌ی دام و طیور مردم را به سمت استفاده از کنجاله‌ها و تفاله‌ها سوق داد. دامداران و مرغداران به منظور کاهش هزینه‌های تغذیه از کنجاله‌ها به عنوان کمک تغذیه بکار بردند.

کنجاله زیتون غنی شده

کنجاله زیتون در مصارف دام برای افزایش شیر و گوشت آن‌ها بکار می‌رود و در طیور به منظور افزایش وزن تخم مرغ و افزایش گوشت استفاده می‌شود.
کنجاله‌ی زیتون به عنوان کمک تغذیه برای دام باید مصرف شود.
این محصول می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای جو، ذرت و یونجه باشد.
شاید همه‌ی ما اسم کنجاله زیتون غنی شده را شنیده باشیم، که این محصول هیچ تفاوتی با کنجاله زیتون معمولی ندارد و آنالیزی مشابه یکدیگر دارند، تنها فرق این دو در میزان پروتئین موجود در آن‌ها است که کنجاله زیتون غنی شده از نظر میزان پروتئین با روغن زیتون نزدیکتر است.

چگونگی تهیه کنجاله زیتون باکیفیت برای خوراک دام

تهیه خوراک دام مرغوب جزو مهم‌ترین ملاک‌های پرورش دام و طیور است.
کیفیت محصولات دامی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ زیرا که هرگونه مشکلی در تغذیه باعث عدم رشد دام و شاید هم مرگ آن شود.
برای تهیه کنجاله زیتون غنی شده باید آن را از مراکز فروش مطمئن که کنجاله را در شرایط استانداری بسته‌بندی و نگهداری می‌کنند، خریداری کرد.
مرجع فروش با کیفیت‌ ترین کنجاله زیتون غنی شده میزبان شما عزیزان برای خرید بهترین کنجاله زیتون است.

فروشنده کنجاله زیتون مرغوب در بازار ایران

خرید و فروش در بازار داخلی کمی با بی نظمی در میزان قیمت و کیفیت همراه است؛ به همین سبب شرکت‌های تولیدکننده خود بصورت آنلاین و توسط سایت‌های خرید و فروش محصولات خود را به فروش می‌رسانند.
شرکت فروش کنجاله زیتون نیز همانند سایر شرکت‌ها قصد دارد تا قدم بزرگی در راستای رفع نیاز بازار و تولید محصول با کیفیت انجام دهد. این شرکت توانسته است در طول سال‌های گذشته با فروش کنجاله زیتون با کیفیت در جایگاه بهترین‌ها قرار بگیرد، از این رو پیشنهاد ما به شما خرید از بزرگترین مرجع فروش کنجاله زیتون است.
فقط کافی است تا سفارش خود را از طریق کارشنا‌س‌های ما ثبت کنید تا در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.