دسته‌ها
کنجاله کلزا

فروش کنجاله کلزا در تغذیه طیور1 min read

کنجاله کلزا در تغذیه طیور از اهمیت ویژه برخوردار است پس آن را ارزان و فراوان بخرید. در این مرجع فروش علاوه بر اطلاع از قیمت های روز از تخفیفات ویژه نیز بهره بجویید.

بررسی اثرات کنجاله کلزا در تغذیه طیور

دانه کلزا به گیاهان روغنی در جهان محسوب می گردد که در روغن کشی دانه کلزا حدود ۴۰درصد روغن و ۵۰ درصد تا ۵۸در صد کنجاله بدست می آید و مقدار پروتئین خام کنجاله کلزا ۳۲ تا ۳۸درصد می باشد.
کنجاله کلزا دارای ترکیب اسید آمنه بسیار مناسبی است همچنین ۳۵ در صد پروتئین دارد لذا یکی از منابع بسیار غنی پروتئین گیاهی در تغذیه طیور می باشد و یک ماده مغذی برای جایگزین کردن به جایی سایر خوراک می تواند باشد.
همان طور که مستحضر هستید یکی از مسائل مهم و اساسی در زمینه صنعت پرورش طیور تامین خوراک و جیره مناسب است به نحوی که بیش از ۷۵ تا ۷۰ درصد هزینه ها را به خود اختصاص می دهد. بنابراین برای دست یابی به تولید مطلوب و اقتصادی، تامین مواد خوراکی و به ویژه منابع پروتئینی و انرژی ارزان قیمت و متناسب با احتیاج طیور ضروری می باشد.
در این راستا تامین منابع پروتئینی با محدودیت بیشتری مواجه بوده و معمولا گرانتر از منابع انرژی زا هستند غالبا منبع پروتئینی رایج در اغلب نقاط جهان از کنجاله های روغن کشی دانه های روغنی حاصل می گردد و میزان کاشت دانه های روغنی ارتباط مستقیمی با میزان کنجاله تولید شده برای استفاده در خوراک طیور دارد چرا که باقیمانده دانه های روغنی پس از استحصال روغن که به نام کنجاله شناخته می شود عمده منابع پروتئینی مورد استفاده طیور می باشد.
دراین راستا کنجاله کلزا در تغذیه طیور به عنوان یک مکمل پروتئینی جدید ارزان قیمت بسیار کارساز است.

کنجاله کلزا در تغذیه طیور

چگونگی خرید کنجاله کلزا با قیمت مناسب

حال که تولید کنندگان طیور پی به ارزش کنجاله کلزا در خوراک طیور برده اند برای خرید و تامین نیاز خوراک طیور از این طریق در تکاپو هستند. از آنجایی که همیشه میزان تقاضای بالا تاثیر منفی بر قیمت یک کالا می گذارد، کنجاله کلزا نیز طی این سالها دستخوش تغییرات قیمت زیادی شده است هر چند که یکی از فاکتور های انتخاب این کنجاله ارزانتر بودن آن نسبت به سایر کنجاله های قابل استفاده برای طیور بوده است.
حال بهترین و راحترین شیوه خرید کنجاله کلزا در تغذیه طیور مراجعه به مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه است زیرا در این صورت علاوه بر قیمت مناسب، کنجاله کلزای با کیفیتی را نیز خواهید خرید.

مزایای خرید کنجاله کلزا از شرکت زرفیروز

یکی از مراجع خرید مستقیم و بدون واسطه برای خرید کنجاله کلزا برای طیور شرکت زر فیروز است که شما خریدارن و متقاضیان کنجاله کلزا با بهره مندی از تخفیفات ویژه این شرکت به سادگی ماندگارترین تجربه از یک خرید ارزان را کسب خواهید کرد که تکرار آن فقط و فقط در همین شرکت (زر فیروز) برایتان مقدور می باشد.
آشنایی و خرید از ما را به حساب اقبال بلند تان بگذارید.
پس اگر به دنبال خرید کنجاله کلزا در تغذیه دام و طیور با دو اصل کیفیت و قیمت متناسب با هم هستید، می توانید روی این مجموعه حساب باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.