دسته‌ها
کنجاله زیتون

قیمت خرید کنجاله زیتون غنی شده خوراک دامی1 min read

خرید کنجاله زیتون غنی شده خوراک دامی، با قیمت مقرون بصرفه، در بازار داخلی انجام می شود. اگر به دنبال کمک تغذیه ای با کیفیت، قیمت مناسب و پر از ویتامین هستید، کنجاله زیتون بهترین برای خرید است.

آشنایی با خواص کنجاله زیتون

کنجاله زیتون یکی از فرآورده های مهمی بوده که در افزایش روند شیردهی و حتی افزایش وزن دام های پرواری بسیار حائز اهمیت است.
کنجاله زیتون درجه یک به دلیل خواص فراوانی که دارد مدت زیادی می باشد که به زنجیره تغذیه دام پیوسته است که البته مهم ترین مزیت کنجاله زیتون همین کاهش هزینه آن و جایگزینی کنجاله زیتون در نهاده ها در جیره می باشد.
این محصول پرانرژی مدت زیادی است که برای تغذیه مورد استفاده قرار می گیرد و البته با تجارب استفاده دامداران از این محصول و همچنین از طریق آزمایشات گوناگونی که بروی آن صورت گرفته است، تاثیرات فراوان کنجاله زیتون برای افزایش محصولات دامی به اثبات رسیده است.
کنجاله زیتون حاوی پروتئین 8.58 درصد چربی 3.58 درصد و خاکستر 4.6 درصد می باشد.
بجز موارد ذکر شده، کنجاله زیتون غنی شده دارای فیبر بالایی است، که در کنار نهاده ها می تواند، برای دستگاه گوارش دام و طیور بسیار مفید واقع گردد.
کنجاله زیتون و هیچ‌ کنجاله ی دیگری شاید نتوانند جایگزین مناسبی برای جو باشند؛ اما یک تغذیه و جایگزین مناسبی برای سایر تغذیه های اصلی چون ذرت و علوفه و … هستند.
نحوه و مقدار استفاده از کنجاله زیتون طبق دستور متخصصین تغذیه دام و طیور به شرح زیر می باشد:

  • دام های بزرگ 25-30 درصد
  • دام های کوچک 20-25 درصد
  • طیور تخم گذار 8-10 درصد
  • طیور گوشتی 8 درصد
  • شتر مرغ 35-45 درصد

کنجاله زیتون یک‌ فراورده غنی از ویتامین است که علاوه بر مزیت های فراوان می تواند برای صرفه جویی در هزینه های تغذیه دام مفید باشد.

خرید کنجاله زیتون غنی شده

خرید کنجاله زیتون غنی شده دامی با قیمت روز

خرید کنجاله زیتون غنی شده دامی؛ با قیمت‌ کاملا منصفانه و رقابتی در بزرگترین مرکز فروش کنجاله انجام می پذیرد.
این مرکز فروش کنجاله زیتون غنی شده، برای کمک به دامداران عزیز و تسهیل امر خرید، کنجاله زیتون را بصورت عمده و آنلاین در بازار داخلی در اختیار شما دامداران عزیز قرار می دهد، تا شما عزیزان براحتی بتوانید در محیطی آرام و در کمال آرامش اطلاعات کاملی درباره کنجاله ها کسب و بعد با اطمینان کامل تناژ مورد نیاز کنجاله را تهیه نمایید.
امروزه با کشف فواید فراوان تمامی کنجاله ها و تفاله ها، شاید دامداران برای خرید کمی مردد باشند، که کدام یک می تواند، فواید بیشتر و قیمت مناسبتری داشته باشد.
مرکز خرید کنجاله زیتون، این امکان را فراهم ساخته تا شما، بهترین کنجاله را با توجه به مطالعه و بررسی اطلاعات درج شده انتخاب و خرید کنید. اما ناگفته نماند که کنجاله زیتون غنی شده با توجه به دارا بودن مقادیر فراوان املاح معدنی، پروتئین، ویتامین و فیبر فراوان به نسبت سایر کنجاله ها پر فایده تر بوده و از فروش بالایی برخوردار است؛ چرا که علاوه بر آنالیزهای کارشناسان تغذیه خوراک دام، تجربه چندین ساله دامداران نیز، تضمینی برای صحت این امر است.
همانگونه که واقف هستید، کنجاله زیتون غنی شده انرژی ژا بوده و برای رشد دام مثمرثمر واقع گردیده است.
به همین جهت و در همین راستا، مرکز خرید کنجاله زیتون غنی شده، این نوع کنجاله را با کیفیت بالا، بهره مندی از استاندارد ها و نگهداری در شرایط استاندارد، بفروش می رساند. اگر شما هم قصد خرید کنجاله زیتون غنی شده ارزان قیمت را دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.