دسته‌ها
کنجاله کلزا

فروش بهترین کنجاله کلزا گچساران1 min read

کنجاله کلزا گچساران مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد. بهترین کنجاله کلزا را همین حالا با قیمت مقرون به صرفه، بصورت آنلاین خریداری کنید.

کنجاله کلزا چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا کشور ایران از لحاظ تامین کنجاله کلزای مورد نیاز خودکفا می باشد؟
چرا شهرستان گچساران یکی از بزرگترین مرکز تولید کنجاله کلزا در کشور بشمار می رود؟
کنجاله کلزا باز مانده جامدی است که پس از استحصال و روغن کشی از دانه های روغنی کلزا به جا می ماند.
این جا مانده از کلزا پس از روغن گیری در گذشته ارزشی نداشته و به عنوان دور ریز و مواد ضایع تلقی می شده است. اما امروزه به عنوان یک خوراک با ارزش برای مصرف دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد، که تحقیقات و بررسی های به عمل آمده ثابت کرده اند از درصد پروتئین بالایی برخوردار بوده و قادر است میزان نیاز دام و طیور به پروتئین را مرتفع سازد.
لازم به ذکر است که در حال حاضر کشور ما بخش وسیعی از نیاز خود به کنجاله کلزا را از طریق واردات تامین می کند. این در حالی است که شرایط کشور ما برای کاشت کلزا مناسب است و لازم است دولت مردان تدابیر لازم جهت کشت و تولید در داخل را بیاندیشند.
شایان ذکر است که شهرستان گچساران قطب تولید کنجاله کلزا در کشور بشمار می رود، و این به دین دلیل است که اولا این شهرستان، اولین شهرستان کشور در زمینه کاشت دانه کلزا می باشد در واقع بخش وسیعی از زمین های زیر کشت این شهر هر ساله به دانه های روغنی کلزا تعلق می گیرد، دوما بزرگ ترین کارخانه روغن نباتی کشور در این شهر قرار دارد.
همانطور که ملاحظه می فرمایید؛ کشت کلزا و وجود کارخانه روغن نباتی در این شهر باعث شده است که این شهر اولین شهر، تولید کننده بهترین کنجاله کلزا در کشور باشد.

چگونگی خرید کنجاله کلزا درجه یک

لازم به ذکر است که تغذیه سالم نقش فزاینده ای در کیفیت تولیدات دامی دارد. به همین دلیل دامداران محترم هنگام تهیه خوراک دام باید دقت کافی را به خرج بدهند.
همانطور که متوجه شدید شهر گچساران بهترین و با کیفیت ترین کنجاله را تولید کرده و به خریداران محترم عرضه می کند. در اصل کنجاله کلزا گچساران، از لحاظ مرغوبیت اولین انتخاب در کشور می باشد.
ملاحظه می فرمایید که کنجاله کلزا گچساران موردی است که شما با انتخاب آن موفق به خرید کنجاله کلزای درجه یک خواهید شد. که بدین منظور می توانید با مراجعه به نمایندگی های فروش مستقیم و بدون واسطه، کارخانه تولید کنجاله کلزا گچساران مراجعه کنید.

کنجاله کلزا گچساران

فروش ویژه کنجاله در تغذیه دام و طیور

همانطور که گفتیم کنجاله کلزا یک انتخاب مناسب برای جایگزین کردن به جای خوراک رایج دام، جهت رفع پروتئین مورد نیاز بدن دام می باشد.
لازم به ذکر است که نمایندگی ما یعنی شرکت زرفیروز، یکی از نمایندگی های معتبر و مطرح کارخانه کنجاله گچساران است که شرایط خرید مستقیم و بدون واسطه را برای خریداران عزیز مهیا کرده است.
بدین شکل شما عزیزان می تواند، بدون نیاز به حضور فیزیکی و تنها از طریق همین سایت، با قیمت درب کارخانه موفق به خرید عمده کنجاله کلزا گچساران شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.