دسته‌ها
کنجاله کلزا

مرکز فروش کنجاله کلزا اصفهان با کیفیت تضمینی1 min read

کنجاله کلزا اصفهان به دلیل کیفیت مرغوب، یک محصول پرطرفدار در بین دامداران می باشد. این محصول با کیفیت تضمینی و قیمت ارزان در این مرکز فروش عرضه می شود.

بررسی انرژی و پروتئین انواع کنجاله

دانه های گیاهی مانند کنجد، بادام، تخم کتان، سویا، کرچک و امثال آن توسط دستگاه های به خصوص روغن گیری می شوند. پس مانده جامدی که از این فرآیند روغن گیری به دست می آید، کنجاله نامیده می شود.
یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کنجاله، استان اصفهان می باشد.
کنجاله به دلیل دارا بودن پروتئین زیاد و انرژی بالا، یک خوراک مفید و مغذی برای دام و طیور به حساب می آید.
اکنون به بررسی برخی از مهم ترین کنجاله ها و خواص آن ها می پردازیم:

کنجاله سویا: دانه های سویا سرشار از پروتئین گیاهی و اسید لینولئیک می باشند، به همین علت به عنوان بهترین جایگزین برای گوشت به شمار می روند. کنجاله سویا نیز خواص زیادی دارد و غنی از پروتئین است. همچنین دارای ویتامین ها و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و منیزیم می باشد.

کنجاله کنجد: این ماده یک منبع تأمین انرژی و پروتئین برای دام بوده و همچنین از ویتامین های محلول در چربی و فسفر نیز برخوردار است. مصرف زیاد کنجاله کنجد موجب بروز اسهال در دام می شود.

کنجاله آفتابگردان: این کنجاله عاری از هرگونه مواد سمی بوده و منبع غنی ویتامین های گروه B، کلسیم و فسفر است.

کنجاله ها در دو نوع بدون پوست و با پوست هستند. کنجاله بدون پوست از مغز دانه ها به دست می آید ولی کنجاله با پوست، از دانه ها همراه با پوستشان تولید می شود. به طور کلی کنجاله های با پوست دارای مقادیر قابل توجهی فیبر می باشند.

یکی دیگر از مهم ترین کنجاله هایی که در تغذیه دام مورد استفاده قرار می گیرد، کنجاله کلزاست. در ادامه با کنجاله کلزا و چگونگی خرید بهترین کیفیت این کنجاله آشنا خواهیم شد.

چگونه کنجاله کلزا برای دام را تضمینی بخریم؟

کنجاله کلزا دارای درجه بندی کیفی می باشد. کنجاله ای که میزان پروتئین موجود در آن حداقل 50 درصد و فیبر آن حداکثر 7 درصد باشد در دسته کنجاله درجه یک قرار می گیرد.
کنجاله درجه دو کنجاله ای است که دارای حداقل 45 درصد پروتئین و حداکثر 10 درصد فیبر باشد. مقادیر کم تر از استاندارد درجه بندی خارج می شوند.
کنجاله کلزا را می توان در فروشگاه های مربوط به جیره دام، بازرگانی ها، شرکت تولید کننده و فروشگاه های آنلاین یافت.
برای یک خرید مطمئن و تضمینی حتماً به فروشگاه های حضوری یا غیر حضوری معتبر مراجعه کنید.

کنجاله کلزا اصفهان

فروش کنجاله کلزا اصفهان با قیمت روز

خریداران عمده کنجاله، معمولاً پرورش دهندگان دام و طیور و یا فروشندگان جزئی فروش هستند. این افراد همواره به دنبال یافتن محصول با کیفیت بوده و خواستار بهترین نوع کنجاله می باشند.
کنجاله کلزا به عنوان یکی از پرفروش ترین کنجاله تولیدی در ایران شناخته می شود.
قیمت کنجاله کلزا با توجه به نوع دانه متغیر می باشد. همپنین به دلیل افزایش روز افزون قیمت دانه های روغنی، قیمت کنجاله نیز دارای نوسان می باشد.
برای خرید بهترین کنجاله کلزا به فروشگاه اینترنتی ما سر بزنید و بدون واسطه با کم ترین قیمت، بهترین محصول را خریداری کنید.
همین حالا کنجاله کلزا درجه یک را سفارش دهید و بدون صرف هزینه اضافه، آن را تحویل گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.