دسته‌ها
کنجاله کنجد

شرکت فروش مستقیم بهترین کنجاله کنجد1 min read

فروش بهترین کنجاله کنجد به صورت مستقیم و بدون واسطه در شرکت توزیع انواع کنجاله دامی انجام می شود. کنجاله مرغوب را همین حالا به صورت عمده بخرید.

کنجاله کنجد و خواص آن برای دام

کنجاله کنجد باقیمانده ضایعات کنجد از دستگاه های روغن گیری می باشد که به منظور استخراج روغن از دانه های کنجد به دست می آید.
کنجد، خود دارای خواص ارزشمندی می باشد که خواص موجود در کنجاله کنجد کمتر از خود آن نیست، و می توان این باقی مانده و یا کنجاله را به منظور استفاده در خوراک دام و طیور به عنوان یک منبع گیاهی تامین پروتئین به کار برد.
مقادیر فراوان متیونین و آرژین کنجاله کنجد بسیار بالا بوده و همین ارزش غذایی کنجاله را بالا برده و تاثیر آن را افزایش می دهد.
تریپتوفان، سیستین، ویتامین های محلول در چربی و فسفر کنجاله کنجد به نوعی می توانند در کنار کنجاله سویا یک تکمیل کننده فوق العاده به حساب آید و خوش خوراکی کنجاله را افزایش می دهند.
سسامولین به میزان قابل توجهی در کنجاله کنجد یافت می شود که همین باعث می شود کنجاله ثبات و پایداری خوبی در مقابل اکسیداسیون داشته باشد و حتی تجزیه سسامولین سبب شده این ماده به یک آنتی اکسیدان طبیعی به اسم سسامین تبدیل گردد.
کنجاله کنجد که یک دانه ی روغنی می باشد دارای 40 درصد پروتئین است که از عوامل مهم تاثیر خوراک بر دام به شمار می رود.
این نهاده در جیره دام باید به صورت تدریجی صورت پذیرد تا دام به طعم آن عادت پیدا کند، و از طرفی به دلیل خوش خوراک بودن، دام در مصرف آن زیاده روی می کند که سبب بروز خطراتی چون مسمومیت و یا نفخ می شود.
ناگفته نماند که هیچ یک از کنجاله ها به طور 100درصد نمی توانند جایگزین خوراک اصلی دام شوند؛ اما با وجود ویتامین های بسیار و تاثیر گذاری برخی از کنجاله هایی نظیر کنجاله کنجد، تا حدودی در رشد دام موثر می باشد.

قیمت کنجاله کنجد دامی چه نرخی دارد؟

همانگونه که اشاره شد، کنجاله ها امروزه جایگاه ویژه ای در خوراک دام دارند و یکی از دلایل مهم این ارزش و اهمیت کنجاله هایی چون کنجاله کنجد، مناسب بودن قیمت آن می باشد.
این کنجاله پر خواص که با تاثیرگذاری فراوان بر نهاده های دامی هم اکنون جزو بهترین فراورده های مصرفی دامی است، در مرکز خرید انواع کنجاله با قیمت اقتصادی عرضه می گردد.
آیا قصد خرید کنجاله کنجد باکیفیت را دارید و یا می خواهید به ارزانترین قیمت کنجاله کنجد دسترسی داشته باشید با کارشناس فروش بهترین کنجاله کنجد تماس حاصل فرمایید.

فروش بهترین کنجاله کنجد

فروش بهترین کنجاله کنجد در ایران

مرکز فروش بهترین کنجاله کنجد، از پر فروشترین شرکت های خوراک دامی در کشور است که همیشه بهترین کیفیت را برای مشتریان خود در نظر دارد.
این مرجع با محوریت فروش باکیفیت ترین کنجاله ها و کمک به قشر دامدار پا در این عرصه گذاشته و تا در جهت تولید اقتصاد کشور هم نقش موثری داشته باشد.
فروش کنجاله کنجد درجه یک دامی یکی از اقدامات این مرکز است که به جهت جلب رضایت مشتری صورت می گیرد.
کنجاله کنجد درجه یک دامی را همین حالا از طریق این مرکز بزرگ فروش انواع کنجاله بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.