دسته‌ها
کنجاله کلزا

ارزانترین قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه1 min read

قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه در شرکت زرفیروز، بسیار مناسب تر از سایر مراکز است. ارزانترین کنجاله کلزای باکیفیت را به صورت عمده و تضمینی از این مجموعه بخرید.

کنجاله کلزا دامی و ارزش غذایی آن

صنعت دامپروری و تغذیه دام جزو مهمترین مسئله هایی است که امروزه بیشتر از هر صنایعی درگیر مشکلات اقتصادی شده؛ در تعریفی ساده تر و بیانی شیواتر باید گفت که توسعه این صنعت بر دو اصل خرید تغذیه قیمت مناسب و مصرف تغذیه سالم در جیره غذایی این حیوانات است.
هر دامداری با حداکثر استفاده از خوراک اصلی پر خواص می تواند از لحاظ تولید شیر، گوشت، پشم و غیره پیشرفت کند و به نوعی موجب رونق اقتصاد صنعت خود گردد.
اما با وجود مشکلات اقتصادی و هزینه سنگین خوراک اصلی، کنجاله هایی نظیر کنجاله کلزا تغذیه دام توانسته با داشتن مقادیر فراوانی ویتامین جایگزین برخی از خوراک دامی شوند.
کنجاله کلزا که حاصل فرآیند استحصال روغن از دانه کلزا است و با نام باقی مانده کلزا شناخته می شود امروزه یکی از محصولات اصلی خوراک دام به شمار می رود که هیچ کنجاله دامی دیگری هرگز نمی تواند به لحاظ تاثیر مثبت و انرژی ژا بودن جای آن را بگیرد.
کلزا که با نام کانولا شناخته می شود یکی از مهمترین انواع دانه های روغنی به شمار می رود که ضایعات آن به عنوان نهاده ی مهمی برای مصارف دامی مورد استفاده قرار می گیرد.
روغن کلزا به دلیل داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع، فاقد کلسترول و نیز درصد بسیار پایین اسید اروسیک، از کیفیت تغذیه ای بسیار بالایی برخوردار است و این روغن به مقدار کافی در کنجاله باقی خواهد ماند که می تواند نقش مهمی در رشد دام داشته باشد.
خواص کنجاله کلزا در تغذیه دام موجب افزایش فراورده های دامی نظیر شیر گوشت و حتی گوسفندان می شود، ناگفته نماند که کیفیت شیر را نیز افزایش خواهد داد.
توجه داشته باشید که این کنجاله بسیار خوش خوراک است و در مصرف آن نباید زیاده روی شود؛ زیرا باعث مسمومیت دام ها خواهد شد.

قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه

چگونه می توان بهترین کنجاله کلزا را خرید؟

همانگونه که اشاره شد کنجاله کلزا یکی از بهترین کنجاله های دامی محسوب می شود که توانسته است جایگزین اصلی خوراک دامی باشد.
کیفیت کنجاله، بی شک تاثیر زیادی را در افزایش فراورده های دامی خواهد داشت و مرکز فروش کنجاله کرمانشاه یکی از معتبرترین شرکت هایی است که باکیفیت ترین کنجاله را با قیمت مناسبی عرضه می کند.
قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه به نسبت سایر مراکز بسیار مناسب و بصرفه است که می توان از طریق پل های ارتباطی این مجموعه به بهترین کنجاله کلزا کشور دسترسی داشت.

ارزانترین قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه

شرکت بزرگ فروش کنجاله های دامی کرمانشاه از بزرگترین مراکزی است که قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه را به صورت رقابتی عرضه می کند.
این مرکز با سال ها تجربه و تلاش در جهت عرضه باکیفیت ترین محصول با قیمت مناسب قصد داشته تا رضایت کاربران را جلب کند و هم اینک نیز در این عرصه با تلاشی بیشتر از گذشته در حال فعالیت است.
برای خرید و اطلاع از قیمت کنجاله کلزا کرمانشاه همین حالا با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.