دسته‌ها
کنجاله کنجد

خریدار کنجاله کنجد پرک در تهران1 min read

خریدار کنجاله کنجد پرک در تهران به دنبال تهیه این محصول از مراکز معتبر است، این نمایندگی با ارائه بهترین کنجاله های کنجد سعی می ‌کند تا خدمات مناسبی را به خریداران کنجاله ارائه دهد.

آیا با کنجاله کنجد و ارزش تغذیه ای آن آشنایی دارید؟
آیا می دانید چگونه می توان کنجاله کنجد را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کرد؟
کنجاله ‌های کنجد به دلیل وجود اسیدهای چرب از ارزش غذایی خوبی برخوردار هستند که استفاده از آنها در جیره غذایی دام تاثیر زیادی در بهبود رشد آنها دارد.
اگر شما هم خریدار کنجاله کنجد پرک هستید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و آشنایی با بهترین مرکز عرضه و فروش بهترین کنجاله ها تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

کنجاله کنجد و اهمیت آن در خوراک دام

کنجاله های کنجد مواد باقیمانده از استحصال روغن در کارخانجات و کارگاه های روغن کشی کنجد است که به شکل های مختلف پرک، فشنگی و یا پودری تولید می شود.
کنجاله های کنجد با توجه به استفاده از دستگاه های روغن کشی پرس گرم و یا سرد از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند، معمولاً در دستگاه ‌های با پرس گرم حجم کمتری از روغن درون کنجاله ها باقی می ‌ماند و کنجاله کاملا خشک است زیرا در دستگاه های پرس سرد حجم بیشتری روغن باقی می ماند و کنجاله نرم تر می ‌باشد.
تفاوت عمده بین کنجاله های بدست آمده در این دو روش حجم پروتئین آن می ‌باشد که در کنجاله کنجد با پرس گرم حجم پروتئین به نسبت دستگاه های پرس سرد کمتر است.
اما ارزش غذایی کنجاله کنجد بسیار زیاد است به همین جهت قرار دادن آن در خوراک دام و طیور می ‌تواند نقش تاثیر گذاری را در بهبود رشد و کیفیت محصولات به دست آمده از آنها داشته باشد.
در اینجا قصد داریم تا برخی از خواص و ارزش غذایی بهترین کنجاله کنجد را مورد بررسی قرار دهیم:

  • حجم زیادی از پروتئین را دارا است که به میزان ۷۵ تا ۸۰ درصد از این پروتئین قابل جذب می باشد.
  • دارای مقدار مناسبی از تریپتوفان، سیستین و آرژنین است که در بهبود کارکرد شکمبه نقش تاثیرگذاری دارد.
  • ویتامین های محلول در چربی و همچنین فسفر موجود در این کنجاله ها در بالاتر بردن سیستم ایمنی دام ها موثر است.
  • به میزان ۸۰ درصد فیبر دارد که این فیبر به امر هضم غذا و بهبود کار کرده شکمبه تاثیر می گذارد.
  • حجم بالایی از اگزالات، کلسیم، آهن، مس و منگنز دارد که استفاده از هر کدام از این مواد در تقویت دام ها تاثیر دارد.

خریدار کنجاله کنجد پرک

خریدار کنجاله کنجد پرک با قیمت عالی

خریدار کنجاله کنجد تهران به دنبال پیدا کردن مرکز عرضه مستقیم و بدون واسطه هستند تا محصول مورد نظر خود را با قیمت بهتر و کیفیت بالاتر تهیه کنند.
این مجموعه فروش با ارائه انواع مختلف کنجاله کنجد پرک در بسته بندی های کاملاً بهداشتی سعی می‌ کند تا این محصول را با قیمت های ارزان تر ارائه دهد.
بهترین راهکار برای عرضه کنجاله کنجد با قیمت عالی حذف واسطه ها و مراجعه به مراکز تولید کننده و کارخانجات روغن کشی به شکل مستقیم است.
خریدار کنجاله کنجد پرک با انتخاب این مرکز برای تامین محصولات مورد نیاز خود می تواند با اطمینان کافی از کیفیت بالا محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.
در صورتی که به حجم عمده از کنجاله کنجد پرک نیاز دارید بدون صرف هزینه های اضافه با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید تا ضمن دریافت اطلاعات کافی سفارشات خود را با قیمت عالی ثبت و دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.