دسته‌ها
کنجاله سیاه دانه

بهترین قیمت کنجاله سیاه دانه در بازار ایران1 min read

قیمت کنجاله سیاه دانه قابل فروش در این نمایندگی معتبر، مقرون به صرفه ترین قیمت در بازار ایران است. همین حالا برای خرید بهترین کنجاله سیاه دانه از طریق این مرجع فروش آنلاین اقدام نمایید.

درباره کنجاله سیاه دانه بیشتر بدانید

همان طور که می دانید در حال حاضر عوامل متعددی بر تهیه انواع نهاده های دامی تاثیر بسزایی دارند، از جمله:

  • کاهش بارندگی: در چند سال گذشته کاهش یافتن میزان بارندگی باعث شده میزان تولیدات نهاده های دامی زراعی همچون علوفه های دامی و غلات به طرز چشمگیری کاهش یابد.
  • کاهش تولید: کاهش بارندگی و همچنین کمبود ذخایر آبی تاثیر مستقیم بر کاهش یافتن تولیدات نهاده های دامی خواهند داشت.
  • افزایش قیمت: با توجه به کمبود تولیدات، میزان اندکی که تولید می شوند نیز با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسند.
  • تحریم ها: تحریم های چند سال اخیر باعث شده نهاده های دامی صادراتی نیز با دشواری به کشور وارد شوند.

با توجه به موارد ذکر شده متخصصین در این حوزه تصمیم گرفتند تا جیره غذایی دام را به وسیله دیگر مواد غذایی موجود جایگزین نمایند. یکی از این موارد خوراکی کنجاله ها می باشند.
کنجاله به طور کلی همان ضایعات و باقی مانده دانه های روغنی هستند که پس از روغنگیری حاصل می شوند. مهم ترین دانه های روغنی کنجد، کرچک، کلزا و سیاه دانه می باشند.
فروش کنجاله سیاه دانه به عنوان یکی از مفیدترین و مغذی ترین کنجاله های دامی صورت می پذیرد. کنجاله سیاه دانه دارای خواص منحصر به فرد زیر می باشد:

  • سرشار از ویتامین های مختلف (C، E و …)
  • دارای مقادیر فراوانی از آهن و کلسیم
  • باعث افزایش شیر در دام شیرده
  • باعث پرواری بیشتر دام و افزایش گوشت آن

شایان ذکر است که در استفاده از کنجاله سیاه دانه برای خوراک نشخوارکنندگان و غیر نشخوارکنندگان باید جوانب احتیاط را رعایت نمود و بیش از حد از این نوع نهاده دامی به خوراک دام اضافه نکرد زیرا می تواند نتایج نامطلوبی به همراه داشته باشد.
بهتر است کنجاله سیاه دانه را به میزان اندکی و در کنار دیگر نهاده های دامی به عنوان تغذیه دام استفاده نمود.
یکی دیگر از مواردی که باعث محبوبیت ویژه این نهاده دامی در بین مردم شده است، قیمت کنجاله سیاه دانه می باشد که به دلیل آنکه از ضایعات کارخانه های روغن گیری حاصل می گردد به شکل چشمگیری ارزان تر است.

قیمت کنجاله سیاه دانه

مناسب ترین قیمت کنجاله سیاه دانه در نمایندگی آنلاین

شما دامداران و مرغداران گرامی که بزرگترین خریداران انواع نهاده های دامی می باشید، می توانید با مراجعه به این نمایندگی معتبر تمامی انواع کنجاله ها را با کیفیت بسیار عالی تهیه نمایید.
در این نمایندگی مقرون به صرفه ترین قیمت کنجاله سیاه دانه به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه از کارخانه تولید کننده عرضه می گردد.
برای خرید کنجاله سیاه دانه عمده می توانید به وب سایت فروش این نمایندگی وارد شوید و بدین شکل سفارش خود را به ثبت برسانید. همچنین می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرموده و با راهنمایی های ایشان کنجاله سیاه دانه را تهیه کنید.
سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شده و توسط همکاران ما بارگیری می شود و سپس به همان آدرسی که شما ذکر نموده اید ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.